Jestem wolny

Najmij mnie!

WWW

Jured/www.jured.com.pl

Strona-wizytówka dla przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą rozmaitych elektronicznych dóbr – systemów alarmownych, watomierzy, anten i wielu innych przedmiotów. Strona ponownie oparta na WordPressie wzbogaconym odpowiednimi wtyczkami. Grafika wykonana przez MNQ-a.

Wykorzystuje: WordPress child theme, HTML, HTML5, CSS, CSS3

JustKoZ/koziol.info.pl

Nowe szaty bloga, czyli projekt, w którym trzeba było stworzyć nowy wygląd dobrze znanego bloga popkulturalnego. Grafikę stworzył Vincent Venoir.

Wykorzystuje: WordPress child theme, HTML, HTML5, CSS, CSS3

Małgorzata Wolska/psychoterapia-wolska.pl

Strona będąca jednocześnie wizytówką, jak i zbiorem wszelakim informacji oraz artykułów Małgorzaty Wolskiej, zajmującej się psychologią, psychoterapią oraz szkoleniami. Layout stworzony przez MNQ-a.

Wykorzystuje: WordPress, HTML, HTML5, CSS, CSS3, MySQL

Naprawa21/naprawa21.com.pl

Firmowa wizytówka dla przedsiębiorstwa zajmującego się naprawą elektronarzędzi. Nieprzesadnie rozbudowany projekt oparty na popularnym 960gridsystem, przystosowany również do prezentacji na urządzeniach mobilnych. Lekki, szybki, intuicyjny.

Wykorzystuje: WordPress, HTML, CSS, CSS3, jQuery, MySQL

INFO-PL/info-pl.de

Duże projekt, którego celem było stworzenie od podstaw całego portalu dla zleceniobiorców oraz zleceniodawców. Dodatkowo w portalu znaleźć miały się takie rzeczy jak możliwość dodawania CV, wizytówek firm oraz płatne funkcje Premium. Całość postawiona na CMS Drupal, doprawiona mnóstwem modułów oraz skryptów i specjalnie skonstruowanych kodów. W ramach projektu „pocięto” również grafikę, dostarczoną przez grafika.

Wykorzystuje: CMS Drupal, HTML, CSS, PHP, Ajax, jQuery, MySQL

Alior Bank – kredyty samochodowe dla firm/brak

Małe zlecenie na wykonanie strony-wizytówki dla programu partnerskiego Alior Banku. W ramach projektu wdrożyłem projekt graficzny, zakodowałem go i przeistoczyłem w działającą stronę oraz wyposażyłem w formularz do wprowadzania zapytań o kredyt – wraz z polami wymaganymi, bez których nie uda się wysłać aplikacji oraz z zabezpieczeniem antywspamowym.

Wykorzystuje: HTML, CSS, PHP

JustKoz – forum/forum.koziol.info.pl

Zlecenie na postawienie forum oraz stworzenie unikalnego stylu graficznego, będącego odpowiednio kompatibylnego z blogiem autora. Wykorzystano skrypt PHPBB wraz z SEO modem, dodano również kilka dodatkowych modyfikacji do poszerzenia funkcjonalności forum. Ogólnie, projekt może i niezbyt wielki, ale całkiem miły i jestem zadowolony z efektów.

Wykorzystuje: skrypt PHPBB, SEO mod, PHP, CSS, HTML, SQL

UnderWorld Executors/uweclan.2ap.pl

Początkowo zlecenie miało na celu przywrócenie działania strony po poważnej usterce oraz zachowanie wprowadzonych danych, takich jak artykuły. Po jakimś czas zadanie to przekształciło się w osobny projekt, którego założeniem było stworzenie zupełnie nowej strony klanu UnderWorld Executors, z zachowaniem artykułów ze starej strony. Jako bazę użyłem prostego i popularnego skryptu WordPress, dla którego stworzyłem prosty, ale funkcjonalny theme. Przeniesienie danych z bazy do bazy było kolejnym zrealizowanym zadaniem, podobnie jak instalacja i ustawienie kilku pluginów wymaganych przez stronę klanową.

Wykorzystuje: WordPress, HTML, CSS, PHP, JavaScript, SQL

OsaX’s Hell/www.osaxnymloth.info

Moja strona domowa. Wykorzystałem skrypt WordPressa, theme’a zaś stworzyłem od podstaw korzystając z 960 Grid System.

Wykorzystuje: HTML, CSS, CSS3, PHP, jQuery, baza danych SQL

Luwina/www.luwina.pl

W pełni funkcjonalny sklep internetowy firmy importującej i sprzedającej niemieckie (i nie tylko) wina.

Wykorzystuje: HTML, CSS, PHP, jQuery, skrypt PrestaShop, baza danych SQL

Oficjalne forum Rock Radio Wielkopolska/offline

Pierwszy poważny projekt, czyli stworzenie zupełnie nowego, oficjalnego forum dla nieistniejącego już radia. W ramach tego projektu stworzyłem również unikatowy wygląd forum oraz zajmowałem się jego administrowaniem.

Wykorzystuje: phpBB, baza danych SQL, PHP, CSS